Jaime King, shtatzënë dhe seksi (Foto)

E publikuar: 18/03/2015 16:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Jaime King ka treguar ditën e djeshme se nuk ka aspak komplekse për trupin e saj.

35-vjeçarja është shtatzënë për herë të dytë dhe nuk ka frikë të shfaqë format.

Aktorja e “Sin City” ndjehet krenare për trupin e saj të rrumbullakosur.