Ja pse Amber Rose nuk ka nevojë për një burrë (Foto)

E publikuar: 12/03/2015 12:58
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Amber Rose dhe Blac Chyna, janë argëtuar pamasë me striptizëm dhe kërcime provokuese me njëra­tjetrën në klabin “Ace Of Diamonds”.

Dy vajzat me forma shpërthyese mësohet se kanë hedhur dollarë pa fund në lokalin e striptit.

Ato kanë shijuar performancën e vajzave kërcimtare, të cilat duket se i kanë ndezur dy bombat single.