Ja kundërshtari i rradhës i Bayern në DFB Pokal

E publikuar: 09/03/2015 10:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Bayer Leverkusen do jetë kundërshtari i Bayern Munchen në çerekfinalet e DFB Pokal, ku do jetë një ndeshje mjaft interesante.

Borussia Dortmund, kampionët në fuqi, do luajnë si vendas ndaj Hoffenheim. Wolfsburg pret Freiburgun, teksa sfidë më e lehtë pritet të jetë për Monchengladbach, të cilën luajnë si mysafir me ekipin e kategorisë së tretë, Arminia Bielefeld. Ndeshjet luhen me 7 dhe 8 prill./veqsport.com/ Ja çiftet: Bayer Leverkusen v Bayern Munich Borussia Dortmund v Hoffenheim Wolfsburg v Freiburg Arminia Bielefeld v Borussa Monchengladbach