Ingrid Gjonit i pëlqen vetëm 3-4 herë

12.03.2015 20:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ingrid Gjonit i pëlqen vetëm 3-4 herë

Këngëtarja Ingrid Gjoni ka folur ditën e sotme në një emision televiziv, ku ka treguar një pjesë nga dita e saj, pas lindjes së të birit, Parid. Ndërsa ka folur për jetën mes Shqipërisë dhe shteteve të tjera ku është e detyruar të udhëtojë herë pas here, për shkak të profesionit të saj, Gjoni është shprehur se është një punë e lodhshme dhe pse e mirëpaguar.

“Është e lodhshme sepse janë oraret e tilla. Duke menduar që shkojmë brenda ditës, mbarojmë aktivitetet në 4-5 të mëngjesit dhe marrim prapë avionin për tu kthyer në Shqipëri. Ia lë Paridin (djalin e saj të vetëm) Inisit (motrës së saj) dhe i them të kujdeset për të, ta lejë të luajë me Kokonë (vajza e Inisit)”,- është shprehur këngëtarja.

Moderatorja Rudina Magjistari ka konstatuar se këngëtarja, një pjesë të madhe të klipeve të saj i ka realizuar në bregdet. “Pse në ujë gjithmonë?”- e pyet Rudina.

“Në 13 vjet, i bie e kam bërë këtë punë me ujin një herë në 3-4 vjet. Për herë të parë kam xhiruar në bregdet për klipin “Jek e jek”. Nuk ishte eksperimentuar deri në atë kohë në bregdetin shqiptar. Mendoj se është më mirë në det se në këto ambientet e mbyllura, dushet. Duhet të bësh diçka për të rënë në sy. Të paktën kam veshur rrobat e banjës në vendin e duhur, sepse tani çfarë nuk ndodh”,- ka thënë Ingridi gjatë intervistës.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?