Ilir Meta tregon sekretin e humbjes në peshë

E publikuar: 21/03/2015 13:18
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Duke folur nga inaugurimi i një pularie në Xhafzotaj të Shijakut, kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, zbuloi se cili është sekreti i dobësimit të tij.

“Një nga sukseset e rënies time nga pesha është se e nis mëngjesin me një vezë të zier dhe e përfundoj me pak mish pule të bardhë. Aq më tepër kur janë produkte të sigurta bio dhe të certifikuara,” tha Meta.

Prania e Metës në këtë pulari është pritur me shumë interes.

Kjo, sipas gazetës MAPO, për shkak se akuzat e Tom Doshit se Ilir Meta kërkon ta vrasë janë quajtur ‘komploti i pularisë’ nga ana e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Image