“I shpërthejnë” të pasmet modeles shqiptare Vildane Zeneli (FOTO)

E publikuar: 20/03/2015 17:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Modelja me origjinë shqiptare Vildane Zeneli e cila po shijon suksesin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nuk heziton për asnjë moment të ekspozoje format e saj perfekte.

Vildane shpesh herë poston foto ,ku nxjerr në pah format e bëshme të gjoksit dhe të pasmeve të saj dhe duket se i pelqen kjo gjë. Në foton e fundit që Zeneli ka postuar shfaq të pasmet në bikini rozë dhe duket se vithet e saj nuk i kanë mbajtur dhe aq mirë bikini . Shihni foton dhe do e kuptoni vete.

 

Image
Image