Gjynah që Ronaldo pëlqen meshkuj dhe jo femra

E publikuar: 18/03/2015 14:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Irina Shayk po vazhdon të shkëlqejë.

Bukuroshja ruse, Irina Shayk, edhe njëherë ka qenë në qendër të vëmendjes me fotografitë e saj ‘hot’.

Rusja realizoi një tjetër foto-sesion, kësaj radhe duke zbuluar më shumë nga trupi i saj.

Shpresojmë se këto fotografi të mos bien në duart e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo, veҫanërisht duke ditur faktin se Reali të dielën luan kundër Barcelonës.