Gjenden fëmijët e humbur në Pejë

E publikuar: 01/03/2023 18:44
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Dy fëmijët e moshës 10 vjeçare, nxënës të shkollës “Vaso Pashë Shkodrani” nga Peja që u raportuan se kanë humbur, janë gjetur shëndosh e mirë.

Lajmin tek ‘RADIO 1 e ka konfirmuar nëna e tyre, e cila ka falënderuar të gjithë personat që u mobilizuan dhe mediat.

Fëmijët pas përfundimit të mësimit dhe daljes nga shkolla nuk ishin kthyer në shtëpi.