Geti i propozoi Marinës, por si u përgjigj ajo?!

E publikuar: 18/03/2015 16:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Getoari ishte i gashtëm edhe për një triumf të radhës, por qe nuk doli të jetë ashtu. Sipas disa burimeve ai u tregua i guximshëm që të marr një vendim të rëndësishëm në jetën e tij, veprim ky i cili do ia ndryshonte statusin nga beqar tek i martuar.

Lidhja mes Getoar Selimit dhe prezantueses Marina Vjollca akoma nuk është konfirmuar nga dyshja. Por gjithmonë e më shumë po flitet se ata janë në lidhje tashmë e disa muaj. Madje tashmë zërat janë shtuar për një tjetër hap të reperit. ..

Ai i ka propozuar martesë prezantueses por përgjigja që ka marrë Selimi është “Jo” pasiqë sipas Marinës është akoma herët për dika të tillë.

E nëse krejt kjo është e vërtet ashtu siç po flitet, shpresojmë që reperi të merr përgjigje pozitive sa më shpejtë dhe dashuria të triumfoj. /Prive.al

marina-vjollca-dhe-geti