Formacionet e mundshme: Man United – Arsenal

E publikuar: 09/03/2015 10:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Sonte zhvillet çerek-finalja e Kupës FA ndërmjet dy ekipeve më të suksesshme të këtij kompeticioni në Old Trafford. Edhe pse do të jetë shumë e vështirë, Wenger do të synojë që t’i mposhtë Djajtë e Kuq në Old Trafford dhe për të vazhduar rrugëtimin në këtë kompeticion dhe në fund për ta fituar atë. Dhe për fund, ne ju sjellim formacionet e mundshme të të dyjave skuadrave për sonte.
Manchester United: De Gea; Valencia, Smailling, Rojo, Shaw; Herrera, BLind, Mata; Di Maria, Rooney, Young Arsenal: Szczesny; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Gibbs; Coquelin, Cazorla; Chamberlain, Ozil, Sanchez; Giroud /veqsport.com/