Flori e Elvana sjellin “Kuq e zi je ti”

E publikuar: 19/03/2015 22:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata kanë sjellë këngën e tyre më të re “Kuq e zi je ti” të cilin ia kanë përkushtuar kombëtares shqiptare.

Vetë artistët kishin paralajmërua ditë më parë për lasnimin e kësaj kënge përmes rrjeteve të tyre sociale.

Tekstin dhe kompozimin e kësaj kënge e ka bërë vetë Flori.

Ndërkaq në videoklip vlen të përmendet se ka të shkëputura edhe pjesë nga hyrja e dronit në stadiumin e Serbisë gjatë ndeshjesh mes Shqipërisë.