Fjolla Morina dhe Fisnik Syla prezantojnë ambientet luksoze të shtëpisë së tyre të re në Prishtinë (Foto)

27.03.2021 13:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla prezantojnë ambientet luksoze të shtëpisë së tyre të re në Prishtinë (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, dhe biznesmeni Fisnik Syla, i thanë “Po” njëri-tjetrit pak ditë më parë.

Ata u martuan në Ishujt Maldive në një ceremoni solemne, të organizuar në ishullin luksoz.

Dyshja tashmë janë rikthyer në Kosovë, ku kanë blerë një rezidencë luksoze në një lagjet private të Prishtinës.

Me një hapësirë mbi 208 metra katrorë, shtëpia luksoze e çiftit ka një park për fëmijë, garazh dhe një oborr tejet të shfrytëzueshëm.

Rezidenca ka gjithashtu një tryezari, kuzhinë, katër dhoma gjumi, katër banjo, garderobë dhe bodrum. Është e siguruar me mbikëqyrja të kamerave dhe sigurim të shtëpisë.

Çifti kanë ndarë ambientet e shtëpisë së tyre luksoze për kamerat e emisionit “Prive”, teksa këngëtarja e turbofolkut, u shpreh se shtëpinë e ka dhuratë nga bashkëshorti i saj, i cili nuk është rezident në Kosovë.

“Fisi ka dashur vet të ma bëjë dhuratë shtëpinë, ka dashur që unë të ndjehem pak më mirë. Rrijm këtu, shkojmë në Belgjikë, jo me ndejt gjithë kohën në Prishtinë, sepse Fisniku i ka edhe bizneset në Belgjikë, por e kemi marrë që kur të vijmë, të kënaqemi tamam”, ka thënë Fjolla.

Foto: YouTube

Tutje, këngëtarja ka potencuar se është e lumtur nën krahët e Fisnikut dhe se ndjehet e bekuar nga Zoti, që ka në krah një mashkull si ai, të cilin e ka cilësuar si “mashkullin e saj të ëndrrave”.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rihanna po lanson linjën e parë të parfumit nga marka e saj ‘Fenty’

Rihanna po lanson linjën e parë të parfumit nga marka e saj ‘Fenty’

Bora Zemani dhe Donald Veshaj thumbojnë sërish njëri-tjetrin në rrjete sociale

Bora Zemani dhe Donald Veshaj thumbojnë sërish njëri-tjetrin në rrjete sociale

Reperi Dave ishte në lidhje dashurie me një shqiptare me emrin Besmira, familja e saj nuk i la të vazhdonin

Reperi Dave ishte në lidhje dashurie me një shqiptare me emrin Besmira, familja e saj nuk i la të vazhdonin

Rita Ora e nis ditën në bikini dhe e lumtur

Rita Ora e nis ditën në bikini dhe e lumtur

Dukagjin Lipa i reagon portalit serb: Që kur ju bleu Vuçiq jeni bërë patetikë

Dukagjin Lipa i reagon portalit serb: Që kur ju bleu Vuçiq jeni bërë patetikë

Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

Toni Kuka: Jemi të tronditur në Japoninë e largët me ngjarjen e ndodhur në Kroaci me bashkëatdhetarët tanë

Toni Kuka: Jemi të tronditur në Japoninë e largët me ngjarjen e ndodhur në Kroaci me bashkëatdhetarët tanë

Majlinda Kelmendi në sytë e shoqes së saj: Ajo është e para, i ka arritur të gjitha (VIDEO)

Majlinda Kelmendi në sytë e shoqes së saj: Ajo është e para, i ka arritur të gjitha (VIDEO)

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”