Familja e Ronaldos është në “zi” për ndarjen nga Irina

E publikuar: 17/03/2015 13:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ndarja e futbollistit portugez Cristiano Ronaldo nga modelja ruse Irina Shayk nuk po suportohet dot nga familja e tij.

Motra e madhe, Elma Aveiro Caires ka krahasuar largimin e modeles me “vdekjen”.

E pyetur për ndarjen e vëllait të saj nga Shayk, Elma, 41- vjeç ka thënë se për të dhe familjen është mjaft e vështirëronaldo-me-motrenIrinaaaaa

Ne po përpiqemi ta kalojmë të gjithë sëbashku largimin e Irina-s nga jetët tona, ka thënë 41-vjeçarja.

Për sa i përket Cristiano-s ajo ka thënë se ai nuk preferon ta kometojë ndarjen e tij me familjen.

Për momentin ai është i lumtur, ka përfunduar Elma.

E kontaktuar nga MailOnline, modelja ruse Irina Shayk ka refuzuar të komentojë në lidhje me reagimin e motrës së futbollistit.