Enca mes dy “motrave” të reja (Foto)

E publikuar: 17/03/2015 16:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Nuk ka shumë ditë që është bërë motër me Erën. Por, ky familrizëm nuk mjafton me kaq. Enca Haxhija tashmë është edhe ‘motra’ e Norës.

Që të tria bashkë kanë dalur që të kalojnë kohë, të shëtiten e ta njohin më mirë njëra-tjetrën.

Nga ky shoqërim nuk mungojnë as fotografitë. Enca ka postuar një të tillë në Instagram ku shihet se është në veturë me

Erën dhe Norën dhe shiheshin sa të lumtura ishin së bashku.

enca