Enca: E shijova puthjen me Era Istrefin

E publikuar: 11/03/2015 22:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një fotografi në të cilën  shihen duke u puthur në buzë Era Istrefi dhe Enca, bëri buje të madhe në mediat sociale të vendit tonë dhe u komentua në mënyra të ndryshme.

E, në lidhje më këtë fotografi, është prononcuar edhe vet protagonistja, Enca. “Puthja me Erën? Hmmm.. shumë e mirë… Do të doja ta puthja edhe një herë”, ka thënë ajo për emisionin “Pizzicato”, transmeton”Kosovarja”./ Kosovarja/

enca 1

enca