Emisioni “Opinion” shpëton një jetë. I riu kërcënoi me hedhje nga kati i 8 nëse s’e ftonin në studio (Video)

E publikuar: 16/03/2015 17:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një i ri kërcënon se do të hidhet nga kati i tetë i një pallati përballë ish-Kinostudios. Ai quhet Florian Matia, 25-vjeç nga Balldren i Lezhës. Pasi ka marrë në telefon policinë në numrin 129, ka thënë se arsyeja pse po e ndërmerr këte akt është se sipas tij nuk e pranuan të futej në emisionin “Opinion” në Tv Klan. Në këto momente policia është në vendngjarje dhe po negocion me të riun. Pas negociatave me policine dhe pasi gazetari Blendi Fevziu ka pranuar ta ftoje ne emision te riun, ai ka zbritur nga kati i tete dhe ka hequr dore nga akti i rende qe kishte planifikuar te ndermerrte.

https://www.youtube.com/watch?v=5NqwO_GWM8Q

/Lapsi.al/