Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

E publikuar: 11/12/2020 20:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Hajgaret shpërthyen.

Kjo meqë shumëkush gjeti kreativitet përqeshjeje me vlerën e parave që i kanë në Fondin e Kursimeve Pensionale.

Nga mërzia shpeshherë del humori më i mirë.

Se cilat janë batutat më kreative në ditën e parë kur filloi aplikimi online për t’i marrë 10 përqind të kursimeve në Trust mund t’i shihni në kronikën e mëposhtme.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!