E kërcënojnë drenicakun: Na jep 10 mijë euro ose ke pasoja

E publikuar: 19/03/2015 12:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një person nga Skenderaj ka raportuar në staciononi e Policisë në këtë komunë se ka pranuar një letër anonime përmes së cilës kanoset që më datë të caktuar , t’ia dorëzoj personit të caktuar sipas udhëzimeve në letër 10.000 euro.

Ai ka treguar se nëse nuk e bënë një gjë të tillë do të ketë pasoja për veten dhe familjen e tij, shkruan Zëri.

Në raportin e PK-së thuhet se lidhur me rastin janë njoftuar njësitet përkatëse policore. Rasti nën hetime. /Zëri/