“E jemja”, kënga më e re e Luanës

E publikuar: 14/03/2015 21:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Luana Vjollca ka lansuar videoklipin e saj më të ri, të këngës që mban titullin “E jemja ‪#‎PotFeeli”.

Pasi e paralajmëroi me disa fotografi ‘të nxehta’ të publikuara në rrjetet sociale, prezantuesja dhe këngëtarja tashmë e ka sjellë projektin e saj para fansave.

Luana shfaqet jashtëzakonisht atraktive në klipin e realizuar nga Pro Video.