Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

06.04.2021 17:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta dhe atë jo vetëm në muzikë.Ajo është bërë imazhi i preferuar i shumë brendeve me renome botërore, teksa së fundmi ka realizuar një fushatë të re reklamuese për markën “Puma”.

Dua ka pozuar me disa nga atletet e koleksionit të ri në shitje nga kjo markë, ndërsa ka promovuar produktet që kishte të veshur në këmbët e saj. Dua ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku është shfaqur mjaft atraktive në setin e ri të fushatës reklamuese.

Në njërën nga fotografitë, 25-vjeçarja ka pozuar me bikini, e veshur me një palë geta në formë rrjetet, të cilat vunë në pah linjat e saj atraktive trupore. Dua nuk është shqiptarja e vetme që është bërë e preferuara e gjigantit “Puma”, për të reklamuar produktet e tyre.

Kujtojmë që këto ditë, edhe këngëtarja tjetër shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka realizuar një kampanjë të re reklamimi për një koleksion me “Puma”, që përfshin atlete, çanta dhe kapele.Në të kaluarën, edhe Rita Ora ka qenë fytyra e përzgjedhur e po të njëjtit brend, për të promovuar produktet.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rihanna po lanson linjën e parë të parfumit nga marka e saj ‘Fenty’

Rihanna po lanson linjën e parë të parfumit nga marka e saj ‘Fenty’

Bora Zemani dhe Donald Veshaj thumbojnë sërish njëri-tjetrin në rrjete sociale

Bora Zemani dhe Donald Veshaj thumbojnë sërish njëri-tjetrin në rrjete sociale

Reperi Dave ishte në lidhje dashurie me një shqiptare me emrin Besmira, familja e saj nuk i la të vazhdonin

Reperi Dave ishte në lidhje dashurie me një shqiptare me emrin Besmira, familja e saj nuk i la të vazhdonin

Rita Ora e nis ditën në bikini dhe e lumtur

Rita Ora e nis ditën në bikini dhe e lumtur

Dukagjin Lipa i reagon portalit serb: Që kur ju bleu Vuçiq jeni bërë patetikë

Dukagjin Lipa i reagon portalit serb: Që kur ju bleu Vuçiq jeni bërë patetikë

Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

Toni Kuka: Jemi të tronditur në Japoninë e largët me ngjarjen e ndodhur në Kroaci me bashkëatdhetarët tanë

Toni Kuka: Jemi të tronditur në Japoninë e largët me ngjarjen e ndodhur në Kroaci me bashkëatdhetarët tanë

Majlinda Kelmendi në sytë e shoqes së saj: Ajo është e para, i ka arritur të gjitha (VIDEO)

Majlinda Kelmendi në sytë e shoqes së saj: Ajo është e para, i ka arritur të gjitha (VIDEO)

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”