Dona e BB9 gjen të dashur të ri, reagimi i Elsamedit habit të gjithë

E publikuar: 24/01/2018 12:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pas ndarjes nga partneri që njohu brenda shtëpisë së Big Brother, Dona ka rigjetur dashurinë.
Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto krah partnerit të ri dhe duket mjaft e lumtur.

Një reagim i mikut të saj ka konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë si dhe ka bërë një urim special.

‘Ore Super Cift po them. Mos u ndafshi kurrë’ ka shkruar Elsamedi një tjetër ish banor.

Dona u pa shpesh krah Elsamedit, ish të dashurit të mikes së saj. /Gazeta Express/

 

Gatimet tona pjekën në prush, prandaj edhe janë më të shijshme!

Posted by Pep's Taverna on Tuesday, April 28, 2020