Doktorët paralajmërojnë Kim: Po bën shumë seks (Foto)

E publikuar: 18/03/2015 17:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kim Kardashain ka rrëfyer se ajo ka bërë seks 500 herë në ditë që të mbetet shtatzënë dhe u rrëfeu motrave të saj se bashkë me Kanye West bien në shtrat 15 herë në ditë.

Qëllimi i gjithë kësaj sakrifice është që Kim të mbesë shtatzënë.

Por doktorët e kanë paralajmëruar se shumë seks është i dëmshëm dhe nuk e çon drejt realizimit të qëllimeve të saj.

Doktorët i thanë Kim se po bënte shumë seks dhe se një herë mund të ishte shumë e fuqishme. Por ne provuam gjithçka thotë Kim, e dëshpëruar që nuk po mbetet ende shtatzënë pas lindjes së vajzës së parë North West.kim_kanye_bed