Daja në lidhje me mbesën dhe arratisën së bashku

E publikuar: 09/03/2015 19:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Gjermaninë.

Një 47- vjeçar është lidhur me vajzën e motrës së tij, 14 vjeç, dhe të dy janë arratisur.

Prindërit e vajzës, Josephine, i janë drejtuar policisë.

Këta të fundit dyshojnë se çifti fshihet diku në vendet e Mesdheut.

Një dëshmitare i tha Bild se vajza kishte marrëdhënie seksuale me dajën e tij prej më shumë se një vit e gjysëm.

Atëherë ajo ishte vetëm 12 vjeç.

Familja thotë se nuk kishin dyshuar se mes tyre të kishte diçka më shumë se thjesht një lidhje dajë- mbesë.