Dafina Zeqiri dëshiron të martohet…

E publikuar: 13/03/2015 13:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Bukuria e modelit Mario Rodriguez është modeli me famë botërore i cili po arrin që ta ‘çmend’ këngëtaren Dafina Zeqiri.

Kjo e fundit ka postuar një fotografi të tij në Instagram dhe sipas mbishkrimit që ia ka lënë ka thënë se dëshiron që të martohet me të.
Dafina ka marrë edhe komente nga fansat e saj të cilët i thonin se përshtaten si çift.