Dafina e Ledri dyshojnë

E publikuar: 21/03/2015 21:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ata janë shumë atraktiv dhe tejet të pëlqyer. Dikur çift, ndërkaq tani thonë së janë miq.

Tingëllon pak e pa kapshme kur thuhet se një ish çift janë miq. Por, ja që dyshja e njohur thonë se ata janë të tillë.

Por, publiku ka dyshime. Edhe Ledri e Dafina dyshojnë në vetvete, këtë e tregon edhe mimika e tyre në këtë foto./Kosovarja/

dafi2