Cozman falënderon fansat (Foto)

E publikuar: 14/03/2015 11:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Reperi Cozman, ka falënderuar fansat për përkrahjen  pas lansimit të projektit  të Babastars për vitin 2015.

Ai ka paralajmëruar se është vetëm fillimi i një viti të zjarrtë.

Babastars  mbrëm lansoi projektin e ri “High 3” në të cilin shihen të gjithë reperët e ‘labelit’ në një videoklip të jashtëzakonshëm të realizuar nga Max Production.

Cozman, ka paralajmëruar se është vetëm fillimi.

Në një postim në Instagram ai ka falënderuar fansat dhe ka paralajmëruar se 2015-ta është loja e vërtetë./Indeksonline/