Çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme

E publikuar: 03/09/2022 11:21
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë respektivisht Departamenti për Rregullimin e Tregut të Naftës ka publikuar çmimet e naftës për 24 orët e ardhshme.

Sipas njoftimit, çmimi maksimal i lejuar i produktit Dizel është 1.76€ për litër, për Benzinë është 1.40€ për litër dhe për Gas është 0.76 € për litër.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com