Chrissy Teigen aspak e turpshme del komplet nudo (+16)

E publikuar: 11/03/2015 18:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Chrissy Teigen nuk është aspak e turpshme përpara kameras.

Ajo dhe partneri John Legend ishin duke bërë një set fotografik në plazh.

Chrissy ka ndezur me të vërtetë situatën me disa foto ku shfaqet nudo.

268A522000000578-2989885-image-a-9_1426088448647

268A508300000578-2989885-image-m-70_1426087230478chrissaaaa

268A560B00000578-2989885-image-m-73_1426087265367

268A570300000578-2989885-image-m-75_1426087298341

268A7AD700000578-2989885-image-a-82_1426087354474

268A521800000578-2989885-image-a-23_1426088549165