Bradley Cooper, mbetet vet! (Foto)

E publikuar: 20/03/2015 18:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Aktori Bradley Cooper është ndarë nga partnerja e tij, Suki Waterhouse, pas dy vitesh lidhjeje.

Për ndarjen e tyre ka pasur zëra që në muajin janar, ndërsa revista People tashmë e ka konfirmuar këtë lajm.

Protagonisti i “American Sniper” nuk po e vuan shumë beqarinë, pasi është parë të festojë ditën e mërkurë në Las Vegas me kolegët Miles Tellar dhe Jonah Hill.

Ndërkohë, Suki ndodhet në New York për të promovuar filmin “Insurgent”. Bradley Cooper, Suki Waterhouse, Oscars Couples Candids

Suki Waterhouse, Bradley CooperBradley Cooper, Suki Waterhouse

 

/TCH/