Blero paralajmëron këngën e “femrës më seksi në shoubiz” – Kallashit (Foto)

E publikuar: 20/03/2015 17:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Përmes një postimi në Instagram, Blero ka paralajmëruar këngën e re të Kallashit.

Donjeta Kosumi u bë e famshme për mënyrën e saj të vallëzimit dhe për linjat e bollshme trupore, ndërsa tash do ta provojë veten edhe në muzikë.

“Femra më e nxehtë në shoubiz Kallashi. Kënga e saj është ‘e smut’. Priteni…”, ka shkruar Blero në Instagram.

Sa i përket muzikës, ajo është shfaqur në klipin “Hit hit” të Sabianit dhe Marselit, si edhe më herët në videoklipin “Skuadra jonë” të Dudës dhe Noizyt.

Image