Big Mama udhëzon rininë të bëjnë sex në club (Foto)

E publikuar: 16/03/2015 11:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtarja e njohur rikthehet me klip të ri, në të cilin ka shumë skena të nxehta.

Big Mama po rikthehet, së shpejti del në ekranin televiziv klipi më i ri në duet me Gasso-n, një reper nga Zvicra. Kënga titullohet ”Bone n’club” e punuar nga Arbër Gjikolli, ndërsa klipi është xhiruar në Shkup.

Siç mësojmë ne, teksti i këngës është shumë provokativ dhe në atë fabul flitet se si këngëtarja i’u bën thirje të rrinjëve që të bëjnë sex nëpër club-e.

”Hajde bone n’club ashtu qysh e bon n’shtrat, mos thuj vec lule luje”, janë këto vetëm disa vargje të cilat këngëtarja i këndon në këngën e re.bigmama