Banorët e fshatit vrasin elektricistin, e goditën me levë në kokë

E publikuar: 13/05/2016 14:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Një elektricist nga Vlora, ka ndërruar jetë në spital për shkak se derisa ishte në detyrë, banorët e një fshati e goditën në kokë.

Bëhet fjalë për Hajri Gullçin, i cili po e ndërpriste energjinë në linjat e dyfishta të zonës.

60 vjeçari është dërguar në spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë, dhe ndërroi jetë pak orë më pas.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!