Albana Osmani ironizon protestën e PD

E publikuar: 13/03/2015 19:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Moderatorja Albana Osmani ka publikuar një foto të saj në rrjetet sociale.
Ajo me këtë foto ka fokusuar fytyrën e saj, sytë dhe dicka nga pjesët intime të trupit.

Fjala është për ekspozimin e gjoksit falë dekoltesë së hapur dhe bujare.
Albana konsiderohet vitet e fundit si një prej femrave më simpatike në ekranet shqiptare.
Ajo herë pas here ka provokuar fansat e saj me foto të ndryshme të fizikut që i realizon gjatë jetës së përditshme.