Aksident i rëndë në Durrës, shoferi shpëtohet pas një ore bllokimi në veturë, 3 persona në gjendje kritike në spital

E publikuar: 14/03/2024 22:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Durrës, në afërsi të Urës së Dajlanit.

Bëhet e ditur se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar katër persona të cilët janë nisur për në spital, derisa mësohet se dy prej tyre janë në gjendje të rëndë, shkruan Euronews.al.

Ndërkaq, shoferi 23-vjeçar ka mbetur i bllokuar rreth një orë brenda në veturë dhe më pas është shpëtuar nga zjarrfikësit.