Adea Pula sfidon Kim Kardashian (Foto)

E publikuar: 14/03/2015 22:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Bukuroshja nga Prishtina, Adea Pula njihet si njëra ndër vajzat më me stil dhe më në formë në kryeqytet. Mirëpo ajo sonte ka bërë diçka të papritur. Adea ka postuar një fotografi në Instagram në kohën kur ishte bijonde.

‘Hey Kim Kardashian nëse je duke e lexuar këtë, je shumë vonë. Kam qenë aty, e kamë bërë atë” ka qenë mbishkrimi që i ka vënë fotografisë./Indeksonline/