A ju pëlqejnë shalët e Luanës së Top Channel? (Foto)

E publikuar: 12/03/2015 21:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Prezantuesja bukuroshe e “E diell” duket se ka zgjedhur të luajë me fansat teksa ka publikuar disa pjesë të nxehta të videoklipit të saj më të ri, i cili pritet të publikohet këto ditë.

Luana Vjollca ka sugjeruar disa grimca ‘hot’ nga klipi ku ajo shfaqet me pjesë të ndryshme të trupit,
një herë duke ekspozuar këmbët e gjata seksi, e herë duke nxjerrë detaje të veshjes, duke paralajmërua se pritet se ajo që do të vijë ka për të qenë vërtet tejet sensuale.

Fakti që nuk është një këngëtare, ka bërë që Luana të mos prezantojë detaje të këngës, por të klipit, i cili do të jetë i treti pas dy të parëve, “Luanët” dhe “Askush nuk s’ do ta besojë”, ku ajo u shfaq për herë të parë si këngëtare.Screen Shot 2015-03-12 at 9.48.50 PM