A do i bëje nënës tënde një foto kështu

E publikuar: 17/03/2015 14:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ajay Rochester është vënë në qendër të kritikave, pasi postoi një foto me të brendshme.

Aktorja, prezantuesja dhe ndonjëherë modelja australiane, 45 vjeç, është kritikuar sepse foton ia ka bërë djali i saj, Kai, 15 vjeç.

Shumëkush online thotë se është e tepërt t’i kërkosh djalit adoleshent që të të bëjë një foto, ndërsa ti je me të brendshme.

Prezantuesja thotë se fotoja nuk ka asgjë të keqe.

“Isha shtrirë dhe po qetësoja shpinën pas një aksidenti me makinë para pak kohësh. Kai më tha se mund të më bëjë një foto të mirë. Aty nuk duket asgjë. Isha thuajse e gjitha e mbuluar,” tha Ajay.

pre

Inappropriate? The 45-year-old was slammed on social media for letting her teenage boy Kai take the photoOK with it: Ajay said she thought that the image was 'FAR from revealing'Controversial: Last  month Ajay promoted her 'drop the plus-size' campaign by scrawling a message across her stomachPin-up girl: Ajay regularly stars in lingerie shoots, like this Fifties pin-up style one last year Turbulent week: The America-based star has had a turbulent few weeks after claiming her former colleague Michelle Bridges copied her business idea during their time on The Biggest Loser Australia