25-vjeçarja madrilene i merr punën partneres së Casillas-it

E publikuar: 20/03/2015 20:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Punët nuk po shkojnë jo vetëm për Iker Casillas, i cili ka tashmë kundër tifozët dhe mediat pas disa gabimeve me Real Madrid, por edhe për partneren e tij Sara Carbonero.

Gazetarja e njohur spanjolle, përveç punës si reportere sportive, ka qënë edhe imazhi i firmës braziliane “Ipanema”, enjohur më së shumti për sandalet e plazhit.

Sipas asaj që raportojnë mediatbraziliane dhe spanjolle, vajza që i ka zënë vendin e punës Carboneros 31-vjeçare është Clara Lago, aktorja 25-vjeçaremadrilene.