24-vjeçarja ia kafshon penisin burrit të mikeshës, tentoi të bënte seks me forcë (foto)

18.03.2015 15:46
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
24-vjeçarja ia kafshon penisin burrit të mikeshës, tentoi të bënte seks me forcë (foto)

Një grua i kafshoi penisin një burri, ndërsa ai tentoi të bënte seks me të.

Ngjarja ndodhi në Kishinau, kryeqytetin e Moldavisë.

Florin Ionita, 53 vjeç, u gjet nga e shoqja me pantallonat e ulur dhe penisin e gjakosur.

I shoqi thërriste: “Telefono ambulancën, po më bie përtokë”.

E shoqja rrëfeu ngjarjen: “Isha në një piknik me burrin dhe disa miq. U largova për të çuar në shtëpi me makinë disa nga miqtë, ndërsa burrin e lashë me një mikeshën time”.

“Kur erdha, e pashë me pantallona të ulura dhe me penisin që i varej, ndërsa thërriste: “Po më bie, po më bie”.”

Më vonë ajo mësoi se i shoqi kishte tentuar të bënte seks me forcë me mikeshën e saj. Kjo e fundit e kishte kafshuar.

Maria, 49 vjeç, thotë se e ka falur të shoqin.

“Ai po bënte atë që tentojnë të bëjnë të gjithë burrat”, tha ajo, duke shtuar se në fakt nuk e telefonoi aq shpejt ambulancën dhe u tha të mos nxitonin.

Për më tepër, nuk u dha udhëzimet e sakta se ku ishin ata.

Ndërkohë mikesha e saj e ka raportuar ngjarjen në polici dhe agresori 53- vjeçar rrezikon 5 vite burg.

Gruaja që e kafshoi ishte 24 vjeç.

penisi

Penis bitten off

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Kjo sjellje toksike në punë dëmton shëndetin tonë mendor

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Koha e ushqimit mund të ndikojë në plakjen më të shpejtë

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Pse duhet t’i hekurosni rrobat mbrapsht?

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të keq që nga viti 2013

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Studimi i ri: Nëse pini pije të gazuara, rrezikoheni të prekeni nga kanceri

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Sa e dëmton duhani shëndetin tonë mendor?

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Përdorimi i vajit të ullirit në flokët e thata

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Ushqimet që ndihmojnë në rritjen e përqendrimit

Gjendet origjina e pandemisë më të rëndë që ka kaluar njerëzimi

Gjendet origjina e pandemisë më të rëndë që ka kaluar njerëzimi

15 shprehjet më romantike të filmave të të gjitha kohërave

15 shprehjet më romantike të filmave të të gjitha kohërave

Koha e shalqirit, por çfarë i ndodh trupit kur e konsumoni?

Koha e shalqirit, por çfarë i ndodh trupit kur e konsumoni?

Këshilla të vlefshme para se të filloni zyrtarisht procesin e nxirjes

Këshilla të vlefshme para se të filloni zyrtarisht procesin e nxirjes

Truke të thjeshta për të eliminuar kilet e tepërta para plazhit

Truke të thjeshta për të eliminuar kilet e tepërta para plazhit

Si ta hapni kapakun e kavanozit në sekondë: Pa thikë dhe pa u munduar

Si ta hapni kapakun e kavanozit në sekondë: Pa thikë dhe pa u munduar

Disa ide se si të lini cigaren

Disa ide se si të lini cigaren

​Lista e ushqimeve që ulin rrezikun nga kanceri

​Lista e ushqimeve që ulin rrezikun nga kanceri