Vajza e themeluesit të Huawei përdor iPhone, iPad dhe MacBook

26.03.2019 15:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vajza e themeluesit të Huawei përdor iPhone, iPad dhe MacBook

Bija e themeluesi të Huawei dhe shefja e financave të kompanisë  Meng Wanzhou kur u arrestua në Kanada kishte me vete një MacBook 12-inç, një iPhone 7 Plus dhe një iPad Pro.

Është i çuditshëm për faktin se Huawei publikisht shkarkoi nga puna punonjësit që publikuan në Twitter nga një iPhone për dëmtim të markës.

Jetojmë në 2019-ën ku shumica e kompanive nuk u kërkojnë llogari punonjësve se çfarë pajisjesh elektronike përdorin. Punonjësit e Microsoft Apple dhe Google janë parë shpeshherë të mbajnë me vete iPhone, MacBook dhe iPad.

Huawei  Matebook Pro X është mbase laptopi më i mirë Windows prodhuar ndonjëherë. Mbase ajo nuk e pëlqen Windows?

Megjithatë nuk është se nuk i pëlqejnë telefonët Huawei. Dokumentet në gjykatë treguan se ajo gjithashtu mbante me vete një Huawei Mate 20 RS Porsche Edition, një version luksoz i flagshipit.

Pse ka përdorur një iPhone 7 Plus? Mbase sepse në Amerikën e Veriut nuk i përdor dot me operatorët celularë. /PCWorld Albanian

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë