Si mund të krijoni mobilje nga paleta? (Foto)

26.03.2015 12:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Si mund të krijoni mobilje nga paleta? (Foto)

A e dini se paletat e vjetra dhe të papërdorshme mund të shndërrohen në diçka të bukur?

Paletat zakonisht mund t’i shohim në vendet e ndërtimit dhe magazina, por edhe në pothuajse çdo apartament të ri. A e dini se paletat e vjetra dhe të papërdorshme mund të shndërrohen në diçka të bukur? E gjitha që ju duhet është një imagjinatë dhe pak kohës të lirë. Nëse doni mobilje që duken të shtrenjta dhe moderne pa shpenzimet të tepërta, shikoni këto ide të më poshtme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Puhia.com/

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Biçikletat elektrike e ardhmja e transportit publik

Biçikletat elektrike e ardhmja e transportit publik

Pesë ndryshimet që i sjell ligji i ri për punojësit e kualifikuar për t’u punësuar në Gjermani- Punsohu.eu

Pesë ndryshimet që i sjell ligji i ri për punojësit e kualifikuar për t’u punësuar në Gjermani- Punsohu.eu

Emily Ratajkowski seksi në të bardha

Emily Ratajkowski seksi në të bardha

Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)

Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)

Imami i këndon Kuran Trumpit (Video)

Imami i këndon Kuran Trumpit (Video)

Lajmërohet Ramush Haradinaj: Do të takohemi shpejt në Kosovë!

Lajmërohet Ramush Haradinaj: Do të takohemi shpejt në Kosovë!

Natasha Oakley tregon format

Natasha Oakley tregon format

Mrekullitë e qumështit të gjirit

Mrekullitë e qumështit të gjirit

Vila në Havana ku pushoi Obama, shtëpi e shqiptarëve (Foto)

Vila në Havana ku pushoi Obama, shtëpi e shqiptarëve (Foto)

Mesazhi i jashtëtokësorëve, i publikuar para afro gjashtë dekadash

Mesazhi i jashtëtokësorëve, i publikuar para afro gjashtë dekadash

Në duart e grimeres Vlera Zhjeqi(Foto)

Në duart e grimeres Vlera Zhjeqi(Foto)

Mbipesha dobëson kujtesën

Mbipesha dobëson kujtesën

Ja pse bëhemi alergjikë papritmas

Ja pse bëhemi alergjikë papritmas

Studimi/ Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën

Studimi/ Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën

Lapsi qetëson dhimbjet e kokës

Lapsi qetëson dhimbjet e kokës

Pse femrat duhet të flenë të zhveshura

Pse femrat duhet të flenë të zhveshura