Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)

24.11.2017 16:51
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)

Duplex Club Prishtina ditë më parë pati hapjen sezonit dimëror, i cili si duket do të jetë i zjarrtë.

Pas një pushimi nga sezoni i gjatë veror, Duplex filloi rikonstruktimin e hapësirës.

Me enterier të punuar nga Marius Borova dhe Tedes, Duplex bëri një hap tutje në vendosjen e standardeve sa i përket jetës së natës.

Spikat dizajni unik dhe pjesët e larmishme ashtu si ndriçimi e efektet speciale të vendosura në klubin më prestigjioz kosovar.

Image may contain: indoor

“Është enterier siç themi ne shqiptarët, fjala e fundit dhe me standarde botërore”, thekson Kushtrim Hoxha, pronar i Duplex Club.

No automatic alt text available.

Hapja solemne e Duplex u mbajt me valltare e robotë të cilët krahas muzikës argëtuan të pranishmit që stërmbushën hapësirat.

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

Gjatë sezonit dimëror në Duplex pritet të performojnë yje të muzikës vendore dhe ndërkombëtare. /Telegrafi/

Duplex Club Prishtina

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)

Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)

Vila në Havana ku pushoi Obama, shtëpi e shqiptarëve (Foto)

Vila në Havana ku pushoi Obama, shtëpi e shqiptarëve (Foto)

Mbipesha dobëson kujtesën

Mbipesha dobëson kujtesën

Ja pse bëhemi alergjikë papritmas

Ja pse bëhemi alergjikë papritmas

Studimi/ Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën

Studimi/ Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën

Lapsi qetëson dhimbjet e kokës

Lapsi qetëson dhimbjet e kokës

Pse femrat duhet të flenë të zhveshura

Pse femrat duhet të flenë të zhveshura

Modelja sllovene mund të bëhet Zonja e Parë në SHBA

Modelja sllovene mund të bëhet Zonja e Parë në SHBA

Jeta e shfrenuar e fëmijëve të miliarderëve rusë / FOTO

Jeta e shfrenuar e fëmijëve të miliarderëve rusë / FOTO

Keni ftohtë gjatë gjithë kohës? Kjo mund të jetë arsyeja

Keni ftohtë gjatë gjithë kohës? Kjo mund të jetë arsyeja

Të rregullosh shtratin në mëngjes, është e dëmshme për shëndetin

Të rregullosh shtratin në mëngjes, është e dëmshme për shëndetin

Si të mposhtni ankthin me mënyra natyrale!

Si të mposhtni ankthin me mënyra natyrale!

Parandalojeni prishjen e dhëmbëve, duke i larë me këtë përbërës

Parandalojeni prishjen e dhëmbëve, duke i larë me këtë përbërës

Ja arsyeja pse ju keni aq shumë jashtëqitje gjatë menstruacioneve

Ja arsyeja pse ju keni aq shumë jashtëqitje gjatë menstruacioneve

Këto pesë shenja do t’ju bëjnë ta lini alkoolin

Këto pesë shenja do t’ju bëjnë ta lini alkoolin

Shokuese/ Ja si e shkatërron iPad-i trurin e fëmijëve

Shokuese/ Ja si e shkatërron iPad-i trurin e fëmijëve