Një shtetas turk në Podujevë, gjendet pa shenja jete

27.01.2020 11:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Një shtetas turk në Podujevë, gjendet pa shenja jete

Është gjetur pa shenja jete një shtetas turk në Podujevë, në shtëpinë ku jetonte.

Rasti është raportuar të dielën rreth orës 19:45.

Njësitet policore, ekipi i mjekësisë ligjore dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes. Në konsultim me prokurorin, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vuçiq: Kosova nuk do të jetë e jona

Vuçiq: Kosova nuk do të jetë e jona

Mitizimi i banditëve!

Mitizimi i banditëve!

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek të veçantë për Shën Valentin

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek të veçantë për Shën Valentin

Njeriu që dyshohet se dëshmitë e tij çuanë Man Cityn drejt përjashtimit nga Liga e Kampionëve, hakeri Rui Pinto

Njeriu që dyshohet se dëshmitë e tij çuanë Man Cityn drejt përjashtimit nga Liga e Kampionëve, hakeri Rui Pinto

Kurti për REL: Vuçiqi ishte në presion pas asaj që deklarova

Kurti për REL: Vuçiqi ishte në presion pas asaj që deklarova

Ish/ministri: Kryeministër, nëse dyshon shfuqizoji marrëveshjet me Serbinë

Ish/ministri: Kryeministër, nëse dyshon shfuqizoji marrëveshjet me Serbinë

Ministrja e Tregtisë: Ja kur do të vendoset reciprociteti

Ministrja e Tregtisë: Ja kur do të vendoset reciprociteti

Borrell: Na duhet zbutje e tensioneve dhe nisje nga e para, përndryshe bisedimet nuk do të jenë të mundshme

Borrell: Na duhet zbutje e tensioneve dhe nisje nga e para, përndryshe bisedimet nuk do të jenë të mundshme

Shkencëtarët: Në javët e ardhshme të paktën 500 mijë njerëz mund të infektohen me coronavirus

Shkencëtarët: Në javët e ardhshme të paktën 500 mijë njerëz mund të infektohen me coronavirus

Kurti në Munih godet Ramën, Thaçin, Vuçiqin për minishengenin dhe ndryshimin e kufijve

Kurti në Munih godet Ramën, Thaçin, Vuçiqin për minishengenin dhe ndryshimin e kufijve

2 gazetarë janë zhdukur në Kinë, po tregonin të vërtetën

2 gazetarë janë zhdukur në Kinë, po tregonin të vërtetën

Zhveshur dhe me kokë të poshtë u gjet e vdekur Marilyn Monroe

Zhveshur dhe me kokë të poshtë u gjet e vdekur Marilyn Monroe

Deri në 2025 parashikojnë që kompanitë do të shesin 100 milionë telefona të palosshëm

Deri në 2025 parashikojnë që kompanitë do të shesin 100 milionë telefona të palosshëm

Kërkojnë 20- përqindshin punëtorët e “Rilindjes”

Kërkojnë 20- përqindshin punëtorët e “Rilindjes”

Babai i pret fytin djalit homoseksual

Babai i pret fytin djalit homoseksual

Kurti: Dy marrëveshjet e sotshme me Serbinë, u nënshkruan nga zyrtarët e Pal Lekajt dhe pa njohurinë time

Kurti: Dy marrëveshjet e sotshme me Serbinë, u nënshkruan nga zyrtarët e Pal Lekajt dhe pa njohurinë time