‘Neymar do ta kaloj Pelen’

18.03.2015 15:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
‘Neymar do ta kaloj Pelen’

Romario ka deklaruar se rekordi i Peles sa i përket golave të realizuar me Brazilin së shpejti do të thyhet nga Neymar.

”Unë mendoj se duke marrë parasysh edhe moshën që ka – Neymar do bëhet golashënuesi më i mirë në historinë e Brazilit duke kaluar edhe Pelen” ”Unë kam lënë shenjat e mija në histori dhe tani është rradha e Neymar”, tha Romario./veqsport.com/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Edhe një ligë evropiane konfirmon rikthimin e futbollit

Edhe një ligë evropiane konfirmon rikthimin e futbollit

Rezultojnë pozitiv me koronavirus gjashtë persona nga Liga Premier

Rezultojnë pozitiv me koronavirus gjashtë persona nga Liga Premier

Braziliani vazhdon bisedimet me Real Madridin

Braziliani vazhdon bisedimet me Real Madridin

Werner: Jam i hapur për t’u transferohem te Interi

Werner: Jam i hapur për t’u transferohem te Interi

Ndeshjet e para në Superligë pas pauzës shkaku i pandemisë

Ndeshjet e para në Superligë pas pauzës shkaku i pandemisë

Planifikoi marokeni sulmin terrorist në derbin Real-Barcelona

Planifikoi marokeni sulmin terrorist në derbin Real-Barcelona

I suspenduar deri më 14 qershor futbolli në Itali

I suspenduar deri më 14 qershor futbolli në Itali

Përfundon Liga Premier në Skoci, Celtici shpallet kampion

Përfundon Liga Premier në Skoci, Celtici shpallet kampion

Rikthehet sonte në fushën e blertë, Rashica

Rikthehet sonte në fushën e blertë, Rashica

Molby, e mbështet idenë e transferimit të Timo Werner në Anfield

Molby, e mbështet idenë e transferimit të Timo Werner në Anfield

Klubet nga sot mund të fillojnë stërvitjet në grupe

Klubet nga sot mund të fillojnë stërvitjet në grupe

Kritikohen nga tifozët fanellat e Real Madridit për edicionin 2020/21

Kritikohen nga tifozët fanellat e Real Madridit për edicionin 2020/21

Askush nuk mund ta ndajë atë nga cigarja, ka shtuar Chiellini

Askush nuk mund ta ndajë atë nga cigarja, ka shtuar Chiellini

Formacioni i Juventusit për edicionin e ri me dy transferime të reja

Formacioni i Juventusit për edicionin e ri me dy transferime të reja

Nga La Liga: Do të lejohen skuadrat të stërvitin me nga 14 lojtarë pas 18 majit

Nga La Liga: Do të lejohen skuadrat të stërvitin me nga 14 lojtarë pas 18 majit

Raporti, ja çfarë shkruhet për aksidentin ku mbeti i vdekur Kobe Bryan

Raporti, ja çfarë shkruhet për aksidentin ku mbeti i vdekur Kobe Bryan