Newcastle dhe Arsenal të barabartë në pjesën e parë

15.04.2018 16:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Newcastle dhe Arsenal të barabartë në pjesën e parë

Sapo ka përfunduar pjesa e parë e takimi Newcastle United – Arsenal.

Skuadra e Benitez dhe ajo e Wenger janë ndarë baras 1:1 për 45 minutat e parë të këtij takimi – që është i vlefshëm për javën e 33-të kampionate, njofton Klan Kosova.

Arsenal në epërsi e kaloi Alexandre Lacazette në minutën e 14-të, ndërkaq 16 minuta pas tij barazoi Ayoze Perez.

1:1 ka përfunduar pjesëloja e parë e këtij takimi që dha shumë raste për 45 minuta.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Berisha tregon anën romantike, i bën urimin më të ndjerë Lilit të tij!

Berisha tregon anën romantike, i bën urimin më të ndjerë Lilit të tij!

Liverpooli interesohet për Dybalan

Liverpooli interesohet për Dybalan

Kot apo seksi? Femrat tash po i veshin bikinit përmbys

Kot apo seksi? Femrat tash po i veshin bikinit përmbys

Prishtina me spektakël triumfon ndaj FC Europas, kalon në rrethin e parë të Ligës së Evropës

Prishtina me spektakël triumfon ndaj FC Europas, kalon në rrethin e parë të Ligës së Evropës

Parlamenti Evropian rrëzon propozimet e reja për ligjin e të drejtave të autorit

Parlamenti Evropian rrëzon propozimet e reja për ligjin e të drejtave të autorit

Çifti i sapomartuar i shpëton vdekjes, një pemë gjigante për pak sa nuk bie mbi ata (Video)

Çifti i sapomartuar i shpëton vdekjes, një pemë gjigante për pak sa nuk bie mbi ata (Video)

Në Kosovë aplikohet metoda revolucionare ndërkombëtare në rigjenerimin e lëkurës dhe flokëve!

Në Kosovë aplikohet metoda revolucionare ndërkombëtare në rigjenerimin e lëkurës dhe flokëve!

Këngëtarja kosovare që po bën namin në Turqi

Këngëtarja kosovare që po bën namin në Turqi

Zyrtare: Gjinali merr drejtimin e Lirisë

Zyrtare: Gjinali merr drejtimin e Lirisë

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa tregon historinë e dashurisë

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa tregon historinë e dashurisë

Kim Dotcom humbet apelimin e ekstradimit në SHBA

Kim Dotcom humbet apelimin e ekstradimit në SHBA

Josa: Ne dhe Drita i shërbyem futbollit të Kosovës

Josa: Ne dhe Drita i shërbyem futbollit të Kosovës

Dhimbjet e mesit: Rreziqet dhe disa këshilla si të shpëtoni prej tyre

Dhimbjet e mesit: Rreziqet dhe disa këshilla si të shpëtoni prej tyre

Luana Vjollca tregon prapaskenat për të realizuar një foto

Luana Vjollca tregon prapaskenat për të realizuar një foto

Xixëllonja që përpiu, ia ndriçoi bretkosës tërë trupin (Video)

Xixëllonja që përpiu, ia ndriçoi bretkosës tërë trupin (Video)

Dueli Botërorit, dita e 22-të

Dueli Botërorit, dita e 22-të