Milani fluturon, mund 3-1 Chievon

16.10.2016 23:21

Vendin e dytë ne Serine A e mori Milani që regjistroi rezultatin e katërt pozitiv radhazi pasi mundi 1-3 në transfertë Chievon. Kucka shënoi në fundin e pjesës së parë golin e epërsisë për kuqezinjtë, pas një goditje fantastike

Në fillimin e pjesës së dytë një tjetër supergol këtë herë nga Niang pothuajse hipotekoi fitoren e Milanit.

Në të 77-tën po me një goditje nga larg u përgjigj dhe Chievo me Birsan, por në minutën e fundit kuqezinjtë përfituan dhe nga një goditje e devijuar e Baccës për të dalë me pikët maksimale nga Verona.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për kameraman/e dhe fotograf/e
artikull i sponzorizuar

Ky është këngëtari kosovar që ka kontakt me Eros Ramazzottin

Një SMS bllokon të gjithë Apple iPhone dhe kompjuterat Mac

Dafina Zeqiri, pjesë e videoklipit të ri të French Montanas

Rekord i shpejtësisë transatlantike: Nga Nju Jork në Londër, për vetëm 5 orë dhe 13 minuta – “duke shfrytëzuar erën” (Foto)