Mërgim Hyseni sjellë filmin “Mëshira” (Video Trailer)

04.04.2016 23:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mërgim Hyseni sjellë filmin “Mëshira” (Video Trailer)

Filmi “Mëshira” është prodhim i produksionit “AlbanianDream Film”, i cili u realizua nga Mergim Hyseni, i zhandrit Aksion-Krim i metrazhit të gjatë.

Regjia, Skenari, dhe Montazha janë nga Mergim Hyseni, Kamera nga Gentrit Murati.

Në këtë film iu është dhënë mundësia që të marrin pjesë shumë artistë të rinjë, të cilëve gjithashtu iu është dhënë edhe një përkrahje shumë e madhe në fushën e Kinematografisë.
Si gjithmonë “AlbanianDream Film” që sjellë talentë të rinjë në projektet e saja, ka sjellur edhe në këtë projekt të ri filmik shumë personazhe interesante që besohet se do të jenë të dashur për publikun.
Edhe pse filmi i përket zhandrit Aksion-Krim, aty fare lehtë mund të kuptohet se ka përplotë mesazhe pozitive.

Para se të publikohet filmi, “AlbanianDream Film” publikon Trailerin e filmit, i cili zgjatë përafërsisht 3 minuta, ku edhe mund të shihen disa pamje nga filmi.

Disa nga aktorët të cilët marin pjes në film janë :

Mergim Hyseni, Gentrit Murati, Valmire Qerimi, Ermira Kqiku, Habib Hyseni, Vlera Azizi, Genc Hyseni, Albion Hyseni, Qemajl Maliqi, Vildan Salihu, Artan Haliti etj..

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Sony postoi 2.1 miliardë dollarë fitim, PlayStation rritet me 65%

Sony postoi 2.1 miliardë dollarë fitim, PlayStation rritet me 65%

Shumë pak njerëz i kanë këto dy vrima në shpinë, nëse i keni jeni të veçantë

Shumë pak njerëz i kanë këto dy vrima në shpinë, nëse i keni jeni të veçantë

Hidhet shorti për çerekfinalet e EFL Cup

Hidhet shorti për çerekfinalet e EFL Cup

Gara për imazhet më të bukura në National Geographic (Foto)

Gara për imazhet më të bukura në National Geographic (Foto)

Apple lançon iOS 12.1 të njëjtën ditë që prezanton iPad-ët dhe Mac-ët e rinj

Apple lançon iOS 12.1 të njëjtën ditë që prezanton iPad-ët dhe Mac-ët e rinj

Publikohen pamjet kur helikopteri në Leicester kishte filluar rrotullimin e pakontrolluar para rrëzimit në tokë

Publikohen pamjet kur helikopteri në Leicester kishte filluar rrotullimin e pakontrolluar para rrëzimit në tokë

SHBA shpallin firmën Kineze kërcënim për sigurinë kombëtare

SHBA shpallin firmën Kineze kërcënim për sigurinë kombëtare

Zyrtare: Gugash Magani jep dorëheqje nga Trepça ’89

Zyrtare: Gugash Magani jep dorëheqje nga Trepça ’89

Dhimbja e thimthave te meshkujt

Dhimbja e thimthave te meshkujt

Me ‘kokën në pjatë’, vogëlushja doli të mblidhte sheqerka për Halloween (Video)

Me ‘kokën në pjatë’, vogëlushja doli të mblidhte sheqerka për Halloween (Video)

Formacionet bazë: Arsenali favorit ndaj Blackpoolit

Formacionet bazë: Arsenali favorit ndaj Blackpoolit

Burri 66-vjeç ishte regjistruar në fakultet në vitin 1969, pas afro gjysmë shekulli diplomon (Foto)

Burri 66-vjeç ishte regjistruar në fakultet në vitin 1969, pas afro gjysmë shekulli diplomon (Foto)

Ja sesi të ndiqni live aktivitetin e prezantimit të modeleve të reja iPad dhe Mac

Ja sesi të ndiqni live aktivitetin e prezantimit të modeleve të reja iPad dhe Mac

Afër rinovimi i Skriniarit te Interi

Afër rinovimi i Skriniarit te Interi

Apple MacBook Air i ri vjen me ekran Retina “pa kornizë” dhe skaner të shenjave të gishtërinjve

Apple MacBook Air i ri vjen me ekran Retina “pa kornizë” dhe skaner të shenjave të gishtërinjve

Frutat që duhet me patjetër të konsumoni gjatë dimrit

Frutat që duhet me patjetër të konsumoni gjatë dimrit