Liverpooli s’ka të ndalur, Origi shënon sërish

07.05.2019 23:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Liverpooli s’ka të ndalur, Origi shënon sërish

Liverpooli ka bërë një ndeshje të jashtëzakonshme në Anfield Road, duke e mposhtur Barcelonën me rezultat prej 4 me 0 për t’u kualifikuar në finale të Ligës së Kampionëve.

Origi shënoi golin e parë në minutën e shtatë, transmeton Koha.net.

Në pjesën e dytë Liverpooli shënoi edhe tre herë të tjera. Wijnaldum shënoi për 2 me 0 në minutën e 54 pas asistimit nga Aleksander Arnold.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tahiri: Rama barti idenë për ndryshimin e kufijve nga Vuçiqi në Beograd te Thaçi në Prishtinë

Tahiri: Rama barti idenë për ndryshimin e kufijve nga Vuçiqi në Beograd te Thaçi në Prishtinë

Liverpooli s’ka të ndalur, Origi shënon sërish

Liverpooli s’ka të ndalur, Origi shënon sërish

Vuçiq tregon kur mundet Serbia ta njohë Kosovën

Vuçiq tregon kur mundet Serbia ta njohë Kosovën

Përveç taksës, Kosova ndërmerr edhe një masë shtesë për Serbinë

Përveç taksës, Kosova ndërmerr edhe një masë shtesë për Serbinë

Shahini: Presidenti me mosshkarkimin e rektorit të Universitetit të Tiranës, dëmtoi 26 mijë studentë

Shahini: Presidenti me mosshkarkimin e rektorit të Universitetit të Tiranës, dëmtoi 26 mijë studentë

150 pako ushqimore për familjet me gjendje të rëndë ekonomike dhe sociale në Gjilan

150 pako ushqimore për familjet me gjendje të rëndë ekonomike dhe sociale në Gjilan

Haradinaj: Kosova ofron kushte të mira për investimet e huaja

Haradinaj: Kosova ofron kushte të mira për investimet e huaja

Kreu studimet në Evropë, botoi tre libra, por në Kosovë nuk i plotësoi kushtet për punë

Kreu studimet në Evropë, botoi tre libra, por në Kosovë nuk i plotësoi kushtet për punë

Testi për patentë shoferi tash edhe në gjuhën turke

Testi për patentë shoferi tash edhe në gjuhën turke

U rëndohet dënimi të akuzuarve në përfshirjen e vrasjes se policit Shemsi Gashi

U rëndohet dënimi të akuzuarve në përfshirjen e vrasjes se policit Shemsi Gashi

Buxheti shteret nga pensionet e veteranëve – rreth 26 milionë euro për katër muaj

Buxheti shteret nga pensionet e veteranëve – rreth 26 milionë euro për katër muaj

Diplomatja i shkruan Ramës pas shkarkimit: Jam pa kurvëri që të ngopja egot e drejtorëve

Diplomatja i shkruan Ramës pas shkarkimit: Jam pa kurvëri që të ngopja egot e drejtorëve

Hoxha: Gjithëpërfshirja është vlerë e BE-së

Hoxha: Gjithëpërfshirja është vlerë e BE-së

Mustafa pret në takim O’Connell

Mustafa pret në takim O’Connell

12 prokurorë të rinj japin betimin para prresidentit Thaçi

12 prokurorë të rinj japin betimin para prresidentit Thaçi

Limaj dhe Shala të kënaqur me prodhimet “Made in Kosova”

Limaj dhe Shala të kënaqur me prodhimet “Made in Kosova”