Kinezët i ofrojnë pagë marramendëse Cavanit

30.04.2016 16:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kinezët i ofrojnë pagë marramendëse Cavanit

Edison Cavani ka marrë një ofertë marramendëse nga një skuadër e Superligës kineze

Sulmuesi uruguaian, Edinson Cavani ka vendosur të largohet nga Paris Saint Germain pas përfundimit të këtij sezoni.

Ish sulmuesi i Napolit dhe Palermos ka zgjuar interesimin e skuadrave të mëdha si Juventus, Chelsea, Manchester United dhe Atletico Madrid.

Por, sipas Tuttosport, një skuadër kineze, emri i të cilës nuk është publikuar, mund t’i lë me gishta në gojë ekipet e lartpërmendura.

Kinezët i ka ofruar Cavanit pagë marramendëse – 35 milion euro në sezon dhe një kontratë trevjeçare.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Talenti i Ajaksit zgjohet nga koma pas 2 vitesh dhe 9 muajsh, babai: Nuk na njeh

Talenti i Ajaksit zgjohet nga koma pas 2 vitesh dhe 9 muajsh, babai: Nuk na njeh

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Ronaldo “vendos” rregullat te Juve, shumë lojtarë kundër sjelljes së tij

Ronaldo “vendos” rregullat te Juve, shumë lojtarë kundër sjelljes së tij

Koronavirusi: Boksierët e falënderojnë Pacollin që ua mundësoi kthimin në Kosovë me aeroplan privat

Koronavirusi: Boksierët e falënderojnë Pacollin që ua mundësoi kthimin në Kosovë me aeroplan privat

Tronditet La Liga, 35% e Valencias pozitive me koronavirus!

Tronditet La Liga, 35% e Valencias pozitive me koronavirus!

Edhe e fejuara e mbrojtësit të Juves, pozitive ndaj koronavirusit

Edhe e fejuara e mbrojtësit të Juves, pozitive ndaj koronavirusit

Cristiano Ronaldo mesazh për Coronavirusin: Po ju drejtohem si baba…

Cristiano Ronaldo mesazh për Coronavirusin: Po ju drejtohem si baba…

Pas Gabbiadinit, edhe tre të tjerë pozitivë te Sampdoria

Pas Gabbiadinit, edhe tre të tjerë pozitivë te Sampdoria

Liga Premier është pezulluar

Liga Premier është pezulluar

Këto janë masat e marra shkaku i coronavirusit nga FFK dhe FBK

Këto janë masat e marra shkaku i coronavirusit nga FFK dhe FBK

Shokuese, futbollisti i Juventus rezulton pozitiv me koronavirus

Shokuese, futbollisti i Juventus rezulton pozitiv me koronavirus

Ilicic fantastik, Atlanta në histori, Leipzigu tjetër shuplakë Tottenhamit

Ilicic fantastik, Atlanta në histori, Leipzigu tjetër shuplakë Tottenhamit