Kadri Veseli: Kurrë nuk shkoj në Gazetën Express

18.05.2019 01:18
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kadri Veseli: Kurrë nuk shkoj në Gazetën Express

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka folur rreth raportimit te Gazetës Express se ai dy javë më parë është nisur për t’u intervistuar nga prokurorët e Zyrës së Prokurorit të Specializuar.

Veseli ka përsëritur se ai nuk është ftuar nga Tribunali Special dhe se raportimi për shkuarjen e tij ka qenë spekulim.

Kryeparlamentari ka pranuar se biseda telefonike me kryeredaktorin e Gazetës Express, Leonard Kerquki, ku ai ka përdorur gjuhë fyese, ka qenë e përshkruar në mënyrë korrekte.

Veseli thotë se nuk do të shkojë kurrë në Gazetën Express, me qasjen, që sipas tij, e ka mediumi.

“Në Gazetën Express dhe te Bota Sot nuk do të shkojë kurrë derisa kanë këso qasje”, ka thënë Kryeparlamentari Veseli. /Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kadri Veseli: Kurrë nuk shkoj në Gazetën Express

Kadri Veseli: Kurrë nuk shkoj në Gazetën Express

Veseli thotë se çështja e fotografisë së Flora Brovinës është lojë e Serbisë

Veseli thotë se çështja e fotografisë së Flora Brovinës është lojë e Serbisë

Ambasadori amerikan godet përsëri ata që deshën ta ndalin zbulimin e rrëmbimit të gylenistëve

Ambasadori amerikan godet përsëri ata që deshën ta ndalin zbulimin e rrëmbimit të gylenistëve

Lajm i keq: Franca nuk e mbështet heqjen e vizave për shkak të korrupsionit

Lajm i keq: Franca nuk e mbështet heqjen e vizave për shkak të korrupsionit

Çitaku: Viktimat e dhunës të mos përdoren për protagonizëm politik, tendenca të tilla ka pas edhe më herët

Çitaku: Viktimat e dhunës të mos përdoren për protagonizëm politik, tendenca të tilla ka pas edhe më herët

Brovina ka përfshirë edhe KMDLNJ-në për foton, Behgjet Shala i reagon ashpër

Brovina ka përfshirë edhe KMDLNJ-në për foton, Behgjet Shala i reagon ashpër

Saraqi: Unë nuk merrem me filma pornografikë, do ta padis Flora Brovinën

Saraqi: Unë nuk merrem me filma pornografikë, do ta padis Flora Brovinën

Mustafa dhe ambasadori amerikan flasin për përplasjet e Thaçit, Veselit e Haradinajt

Mustafa dhe ambasadori amerikan flasin për përplasjet e Thaçit, Veselit e Haradinajt

KE do të jetë edhe më i suksesshëm në Ballkan nëse edhe Kosova behët pjesë e tij

KE do të jetë edhe më i suksesshëm në Ballkan nëse edhe Kosova behët pjesë e tij

Heshtje morti në PDK – askush nuk po flet pas skandalit të Brovinës

Heshtje morti në PDK – askush nuk po flet pas skandalit të Brovinës

Intervista e regjisores së filmit porno ku ishin marrë fotografitë që i publikoi Brovina

Intervista e regjisores së filmit porno ku ishin marrë fotografitë që i publikoi Brovina

Ilaçi shitet 180 herë më shtrenjtë; CFO Pharma e blen 4.8 lekë, u’a shet pensionistëve 1.300 lekë

Ilaçi shitet 180 herë më shtrenjtë; CFO Pharma e blen 4.8 lekë, u’a shet pensionistëve 1.300 lekë

Krasniqi-Goodman: Kot mundoheni me foto e mohime, nuk do të dorëzohemi kurrë

Krasniqi-Goodman: Kot mundoheni me foto e mohime, nuk do të dorëzohemi kurrë

Brovina e pranon: Fotografia është e falsifikuar

Brovina e pranon: Fotografia është e falsifikuar

Përfundon intervistimi i Flora Brovinës

Përfundon intervistimi i Flora Brovinës

Lladrovci viziton kompaninë e suskeshme të Bucollëve në Gjermani, i fton të investojnë në Kosov

Lladrovci viziton kompaninë e suskeshme të Bucollëve në Gjermani, i fton të investojnë në Kosov